top of page

SÜNDMUSED

Siin saad väikse ülevaate minu korraldatud keha teadlikust loovatest üritustest. Enamus üritusi on mõeldud olenemata vanusest kõikidele kellel on kehad.

Retriit - MINU NAISEKEHA 

16-19. november 2023, Oanduaia MetsaSPA's

Kutsun Naisi, nooremaid ja küpsemaid, et võtta aega enda keha jaoks.

Meie retriidi pikkus on kolm ööd ja aegruumide ülesehitus sügavamale olemisse, kudedesse ja rakutuumani!

Taotlen, et Sa saaksid olla hoitud ja hoida ennast selliselt, et Su keha hakkab tasakaalustuma ning ruumi tegema uuele, mis vajab tulla. Me võtame aega just nendele kehapiirkondadele ja teemadele, mis teevad naisest naise ning loome sellega teadlikumalt ühendust. Liigume üheskoos sinnasuunda, kus varjatud stress Sinu kehas saaks puhastuda ja selle tagant Sina õitsema hakata.

Kogu retriidi jooksul kohtume jooga matil, juhendatud tantsu- ja hingamisrännakul, vestlusringides, saunas. Valmistame väeehet, viime läbi paar sügavamat taimemaagiat, tasakaalustame hormoone ja tervendame suhet toiduga. Meie toit saab olema taimne, kerge ja kõigevaba, et keha saaks päriselt puhastuda ja puhata.

Uuri lisa SIIT, registreeri end retriidile kirjutades kehadestjamuust@gmail.com ja kui sul tekib küsimusi, mõtteid mida soovid arutada, siis olen hea meelega olemas. Ühendu julgelt!

Ootan väga Sinu ja kehaga kohtumis ning soovin, et su naisekeha on tasakaalus, hoitud ja terve!

Kehakuulamise päev 


Päev mille raames ma jagan kehastujale teadmisi kuidas mõista keha signaale ja sõnumeid mida keha edastab sümptomite ning aistingute näol. Selle päeva eesmärk on mõista enda keha paremini ning osata keha poolset armastust märgata ja vastu võtta. Meie keha on meie suhtes heatahtlik, lähim armastuse allikas ja soovib alati meile märku anda keskkonnas või enda sees olevatest ebakõladest mis igatsevad meie armastavat tähelepanu!
 


Teadliku puudutuse õhtu 


Õhtu kuhu oled oodatud osalema nii üksi, lähedasega koos, või paarina, et õppida tundma puudutamise kvaliteete, selleks, et integreerida igapäeva ellu rohkem füüsilist lähedust ja lubada endale puudutuse tervendavat väge.


Keha armastamise õhtu 


Kohtumisõhtu, et vaadata lähemalt suhet enda kehaga. Tegeleme uskumuste ning suhtumistega ja vaatleme, seda kes ennast vaatleb.
Kutsume enda ellu rohkem enesearmastust  ja vabastame selle ümber oleva süü ja häbi. Kõik kehad on ilusad ja väärivad armastavat suhtumist, sageli meie uskumused takistavad seda päriselt näha ja tunda. Vaatleme koos, mis meie kehad siis tunnevad kui me tõesti kingime talle imeltust ja armastust,

 


Keharännakud- Mis on Keharännak?

Keharännak on füüsiline dünaamiline praktika, mis sisaldab endas nii yin kui yang joogaharjutusi, vabastavat hingamist ja vastavaid teemakohaseid harjutusi, mis aitavad meil keha ja tunnetega sügavamalt ühenduda.*Lisaks serveerin enamus üritustel kehadele tseremoniaalset kakaod, et toetada avanemist.

2-3 korda aastas loon ka keha ja enesearmastuse teemal retriite.Toimumise kuupäevi näed :
- https://www.facebook.com/kehapesa

bottom of page